התפקיד שלי!

הרב יעקב שקולניק הוא יועץ נישואין ומדריך חתנים מיוחד שעובד מהלב ומהרגש. הוא יוצר של חומרים רבים בנושאי זוגיות ועוד וכיוצר הוא מחויב בלמידה תמידית למענו ולמען הקהל שלו.

בין המוצרים שאנשים מקבלים מהרב יעקב שקולניק או רוכשים ממנו: העלון לזוגיות, יעוץ זוגי, חוברות, דוחות אלקטרוניים, הדרכות חתנים, קורסים באינטרנט, קורסים פיזיים, דיסקים של שמע.

 

שיתופי פעולה:

אני מודה לרבנים ולאנשים היקרים שנותנים בי אמון:

  • רבה של העיר מודיעין עילית הרב קסלר שליט"א שמידי פעם מכוון אותי ציבורית – עם ראייה מיוחדת וערכית.
  • הרבנים ר' חיים ור' שאול קלופט שליט"א שמוכנים שאדריך את החתנים שלהם – זה בהחלט כבוד שלא בטוח שאני ראוי לו.
  • הרב החשוב ובעל המידות המופלאות וההבנה העמוקה והמהירה הרב אריה פוזן שליט"א – בעל ניסיון של כ 30 שנה בתחום ומסתובב בשקט בשקט כמעט אצל כל גדולי הדור של העבר ושל היום, ממנו למדתי ולומד עד היום ולא מסיים ללמוד ממנו.
  • הרב ד"ר שלום סרברניק שליט"א ממייסדי ארגון ערכים – עמו יש לי שיתוף פעולה ב'עלון לזוגיות' ומעבר לכך, ממנו גם למדתי ולומד עדיין המון, קיבלתי עצות רבות בכל תחומי החיים

בשבילי אלו הישגים שה' השיג עבורי (כמובן שעשיתי השתדלות 🙂

הסיבה של כל זה...

 

מה שבעיקר מניע אותי לעסוק בתחום הזוגי, הוא בא מתוך הלב שלי. וזה; להוציא זוגות מאפילה לאור! לתת וללמד כל אחד מהם לחיות בהרגשה טובה ומלאה עם עצמו, ולהביא אותם לזוגיות טובה באופן קבוע עד זקנה ושיבה! זה ממש עושה לי אושר שמחה ונחת בחיים!

אני עושה את זה באמצעות כך שאני גורם להם לדאוג אחד לשני בשמחה ובחשק ומתוך רצון והבנה של מה שהם עושים בתהליך. זאת, מבלי שאחד מהם יחוש תחושות של הפסד בחיים ובאמצעות כך שלכל אחד יש תחושה עמוקה שהוא מקבל מעצמו ומהשני את מקומו בחיים. בחפץ לב ובתמיכה ולא בחסד! בדרך זו ניתן לפעול נכון ובהתמדה וליישם את החומר החדש שלומדים.

ברוב המקרים בם הזוג עושה את התהליך כולו – התוצאה שנגרמת מכל האמור לעיל, היא: זוגות ששמחים אחד עם השני ושמעוניינים מעצמם ומרצונם להשקיע אחד בשני. זוגות שחשוב להם לדבוק בערכי הזוגיות הנכונים בעקבות ניסיונם הטוב. והתוצאה הכי חשובה היא; זוגות שמרגישים חיבור בכל הרמות ורק רוצים להמשיך לחיות כך.


לגלות עוד מהאתר הרב יעקב שקולניק - יועץ נישואין

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

תגובה אחת

לרגל העשור לעלון לזוגיות!

25 ש"ח מתנה!!

בקנייה מעל 100 ש"ח

קוד ההטבה: JKKP3VYH

המבצע בתוקף עד: 2024-07-31 | המבצע חל רק על החנות החדשה | המבצע עשוי להיעלם לפני תומו